Klasa B 2007/2008, grupa: Bydgoszcz III | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | KS Brzoza | 22 | 50 | 16 | 2 | 4 | 54-26 | 9 | 0 | 2 | 28-11 | 7 | 2 | 2 | 26-15 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4-1 |
2. | Orzeł Kcynia | 22 | 50 | 16 | 2 | 4 | 88-19 | 10 | 0 | 1 | 48-7 | 6 | 2 | 3 | 40-12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1-4 |
3. | LZS Palczyn | 22 | 49 | 16 | 1 | 5 | 65-32 | 9 | 0 | 2 | 37-13 | 7 | 1 | 3 | 28-19 | ||||||
4. | Zjednoczeni Chwaliszewo | 22 | 43 | 13 | 4 | 5 | 47-31 | 7 | 3 | 1 | 25-9 | 6 | 1 | 4 | 22-22 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 7-3 |
5. | LZS Grochowiska Księże | 22 | 43 | 14 | 1 | 7 | 69-49 | 8 | 0 | 3 | 42-21 | 6 | 1 | 4 | 27-28 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3-7 |
6. | Iskra Zamość-Rynarzewo | 22 | 32 | 9 | 5 | 8 | 38-36 | 5 | 2 | 4 | 22-19 | 4 | 3 | 4 | 16-17 | ||||||
7. | Olimpia Dąbrowa | 22 | 29 | 8 | 5 | 9 | 46-43 | 7 | 1 | 3 | 30-13 | 1 | 4 | 6 | 16-30 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6-2 |
8. | Orion Dziewierzewo | 22 | 29 | 9 | 2 | 11 | 47-49 | 4 | 2 | 5 | 26-22 | 5 | 0 | 6 | 21-27 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2-6 |
9. | Promień Szczepanowo | 22 | 21 | 6 | 3 | 13 | 34-56 | 4 | 3 | 4 | 23-28 | 2 | 0 | 9 | 11-28 | ||||||
10. | KS Łochowo | 22 | 19 | 6 | 1 | 15 | 25-54 | 2 | 1 | 8 | 13-30 | 4 | 0 | 7 | 12-24 | ||||||
11. | LZS Wielowieś | 22 | 9 | 3 | 0 | 19 | 24-77 | 1 | 0 | 10 | 9-37 | 2 | 0 | 9 | 15-40 | ||||||
12. | Zagłębie Piechcin | 22 | 8 | 2 | 2 | 18 | 8-73 | 1 | 2 | 8 | 5-27 | 1 | 0 | 10 | 3-46 | ||||||
Zagłębie Piechcin wycofało się po rundzie jesiennej. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||
1 | KS Brzoza | ||||||||||||
2 | Orzeł Kcynia | ||||||||||||
3 | LZS Palczyn | ||||||||||||
4 | Zjednoczeni Chwaliszewo | ||||||||||||
5 | LZS Grochowiska Księże | ||||||||||||
6 | Iskra Zamość-Rynarzewo | ||||||||||||
7 | Olimpia Dąbrowa | ||||||||||||
8 | Orion Dziewierzewo | ||||||||||||
9 | Promień Szczepanowo | ||||||||||||
10 | KS Łochowo | ||||||||||||
11 | LZS Wielowieś | ||||||||||||
12 | Zagłębie Piechcin |
Kolejka 1 - 25-26 sierpnia |
KS Brzoza | 0-3 | LZS Palczyn | 26 sierpnia, 13:30 |
LZS Grochowiska Księże | 9-0 | Zagłębie Piechcin | 26 sierpnia, 14:00 |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 1-1 | Zjednoczeni Chwaliszewo | 26 sierpnia, 16:00 |
Orion Dziewierzewo | 2-0 | Promień Szczepanowo | 26 sierpnia, 14:00 |
Orzeł Kcynia | 5-0 | KS Łochowo | 26 sierpnia, 16:00 |
LZS Wielowieś | 4-0 | Olimpia Dąbrowa | 26 sierpnia, 11:30 |
Kolejka 2 - 1-2 września |
LZS Palczyn | 3-0 | Olimpia Dąbrowa | 2 września, 14:00 |
KS Łochowo | 2-4 | LZS Wielowieś | 2 września, 11:00 |
w Potulicach | |||
Promień Szczepanowo | 2-2 | Orzeł Kcynia | 2 września, 14:00 |
Zjednoczeni Chwaliszewo | 1-0 | Orion Dziewierzewo | 2 września, 16:00 |
Zagłębie Piechcin | 0-1 | Iskra Zamość-Rynarzewo | 2 września, 11:15 |
KS Brzoza | 1-0 | LZS Grochowiska Księże | 2 września, 13:30 |
Kolejka 3 - 8-9 września |
LZS Grochowiska Księże | 4-2 | LZS Palczyn | 9 września, 11:00 |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 2-1 | KS Brzoza | 9 września, 16:00 |
Orion Dziewierzewo | 7-1 | Zagłębie Piechcin | 9 września, 14:00 |
Orzeł Kcynia | 7-1 | Zjednoczeni Chwaliszewo | 9 września, 16:00 |
LZS Wielowieś | 0-2 | Promień Szczepanowo | 8 września, 17:00 |
Olimpia Dąbrowa | 2-1 | KS Łochowo | 9 września, 14:00 |
Kolejka 4 - 15-16 września |
LZS Palczyn | 5-0 | KS Łochowo | 16 września, 14:00 |
Promień Szczepanowo | 1-1 | Olimpia Dąbrowa | 16 września, 14:00 |
Zjednoczeni Chwaliszewo | 4-0 | LZS Wielowieś | 16 września, 16:00 |
Zagłębie Piechcin | 0-4 | Orzeł Kcynia | 16 września, 11:15 |
KS Brzoza | 2-4 | Orion Dziewierzewo | 16 września, 13:30 |
LZS Grochowiska Księże | 4-0 | Iskra Zamość-Rynarzewo | 16 września, 14:00 |
Kolejka 5 - 22-23 września |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 3-4 | LZS Palczyn | 23 września, 15:00 |
Orion Dziewierzewo | 0-2 | LZS Grochowiska Księże | 23 września, 14:00 |
Orzeł Kcynia | 1-2 | KS Brzoza | 23 września, 16:00 |
LZS Wielowieś | 0-2 | Zagłębie Piechcin | 23 września, 11:30 |
Olimpia Dąbrowa | 3-0 | Zjednoczeni Chwaliszewo | 23 września, 13:00 |
KS Łochowo | 0-5 | Promień Szczepanowo | 23 września, 10:00 |
Kolejka 6 - 29-30 września |
LZS Palczyn | 1-0 | Promień Szczepanowo | 30 września, 14:00 |
Zjednoczeni Chwaliszewo | 1-0 | KS Łochowo | 30 września, 16:00 |
Zagłębie Piechcin | 2-2 | Olimpia Dąbrowa | 30 września, 11:15 |
KS Brzoza | 3-0 | LZS Wielowieś | 30 września, 13:30 |
LZS Grochowiska Księże | 0-4 | Orzeł Kcynia | 30 września, 11:00 |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 3-1 | Orion Dziewierzewo | 30 września, 15:00 |
Kolejka 7 - 6-7 października |
Orion Dziewierzewo | 3-0 | LZS Palczyn | 7 października, 13:00 |
(wo) | |||
na boisku 2-2 | |||
Orzeł Kcynia | 2-0 | Iskra Zamość-Rynarzewo | 7 października, 15:00 |
LZS Wielowieś | 2-4 | LZS Grochowiska Księże | 7 października, 11:30 |
Olimpia Dąbrowa | 1-1 | KS Brzoza | 7 października, 14:00 |
KS Łochowo | 6-0 | Zagłębie Piechcin | 7 października, 10:00 |
Promień Szczepanowo | 3-5 | Zjednoczeni Chwaliszewo | 7 października, 14:00 |
Kolejka 8 - 13-14 października |
LZS Palczyn | 0-3 | Zjednoczeni Chwaliszewo | 14 października, 14:00 |
(wo) | |||
na boisku 1-3 | |||
Zagłębie Piechcin | 2-1 | Promień Szczepanowo | 14 października, 11:15 |
KS Brzoza | 2-1 | KS Łochowo | 14 października, 13:30 |
LZS Grochowiska Księże | 2-1 | Olimpia Dąbrowa | 14 października, 14:00 |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 1-0 | LZS Wielowieś | 14 października, 14:00 |
Orion Dziewierzewo | 5-5 | Orzeł Kcynia | 14 października, 14:00 |
Kolejka 9 - 20-21 października |
Orzeł Kcynia | 2-0 | LZS Palczyn | 21 października, 15:00 |
LZS Wielowieś | 0-3 | Orion Dziewierzewo | 21 października, 11:30 |
Olimpia Dąbrowa | 0-2 | Iskra Zamość-Rynarzewo | 21 października, 13:00 |
KS Łochowo | 0-1 | LZS Grochowiska Księże | 21 października, 11:00 |
Promień Szczepanowo | 3-1 | KS Brzoza | 21 października, 14:00 |
Zjednoczeni Chwaliszewo | 4-0 | Zagłębie Piechcin | 21 października, 15:00 |
Kolejka 10 - 28 października |
LZS Palczyn | 5-0 | Zagłębie Piechcin | 28 października, 11:00 |
mecz przerwany przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości, utrzymano wynik z boiska | |||
KS Brzoza | 6-1 | Zjednoczeni Chwaliszewo | 28 października, 13:30 |
LZS Grochowiska Księże | 1-0 | Promień Szczepanowo | 28 października, 11:00 |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 1-3 | KS Łochowo | 28 października, 13:00 |
Orion Dziewierzewo | 2-5 | Olimpia Dąbrowa | 28 października, 14:00 |
Orzeł Kcynia | 6-0 | LZS Wielowieś | 28 października, 15:00 |
Kolejka 11 - 3-4 listopada |
LZS Wielowieś | 2-3 | LZS Palczyn | 4 listopada, 11:30 |
Olimpia Dąbrowa | 0-2 | Orzeł Kcynia | 4 listopada, 13:00 |
KS Łochowo | 0-1 | Orion Dziewierzewo | 4 listopada, 11:00 |
Promień Szczepanowo | 2-2 | Iskra Zamość-Rynarzewo | 4 listopada, 13:00 |
Zjednoczeni Chwaliszewo | 2-2 | LZS Grochowiska Księże | 4 listopada, 14:00 |
Zagłębie Piechcin | 1-1 | KS Brzoza | 4 listopada, 11:15 |
Kolejka 12 - 5-6 kwietnia |
LZS Palczyn | 2-3 | KS Brzoza | 6 kwietnia, 14:00 |
Zagłębie Piechcin | 0-3 | LZS Grochowiska Księże | |
(wo) | |||
Zjednoczeni Chwaliszewo | 0-0 | Iskra Zamość-Rynarzewo | 6 kwietnia, 15:00 |
Promień Szczepanowo | 1-4 | Orion Dziewierzewo | 6 kwietnia, 12:30 |
KS Łochowo | 0-7 | Orzeł Kcynia | 6 kwietnia, 11:00 |
Olimpia Dąbrowa | 5-1 | LZS Wielowieś | 6 kwietnia, 13:00 |
Kolejka 13 - 12-13 kwietnia |
Olimpia Dąbrowa | 1-4 | LZS Palczyn | 13 kwietnia, 13:00 |
LZS Wielowieś | 0-1 | KS Łochowo | 13 kwietnia, 11:30 |
Orzeł Kcynia | 5-0 | Promień Szczepanowo | 13 kwietnia, 16:00 |
Orion Dziewierzewo | 0-2 | Zjednoczeni Chwaliszewo | 13 kwietnia, 14:00 |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 3-0 | Zagłębie Piechcin | 13 kwietnia, 15:00 |
(wo) | |||
LZS Grochowiska Księże | 2-4 | KS Brzoza | 13 kwietnia, 14:00 |
Kolejka 14 - 19-20 kwietnia |
LZS Palczyn | 7-0 | LZS Grochowiska Księże | 20 kwietnia, 14:00 |
KS Brzoza | 2-0 | Iskra Zamość-Rynarzewo | 20 kwietnia, 10:00 |
Zagłębie Piechcin | 0-3 | Orion Dziewierzewo | |
(wo) | |||
Zjednoczeni Chwaliszewo | 1-0 | Orzeł Kcynia | 20 kwietnia, 15:00 |
Promień Szczepanowo | 2-0 | LZS Wielowieś | 20 kwietnia, 12:30 |
KS Łochowo | 2-2 | Olimpia Dąbrowa | 20 kwietnia, 11:00 |
Kolejka 15 - 26-27 kwietnia |
KS Łochowo | 0-2 | LZS Palczyn | 27 kwietnia, 11:00 |
Olimpia Dąbrowa | 7-1 | Promień Szczepanowo | 27 kwietnia, 11:00 |
LZS Wielowieś | 0-1 | Zjednoczeni Chwaliszewo | 27 kwietnia, 11:30 |
Orzeł Kcynia | 3-0 | Zagłębie Piechcin | |
(wo) | |||
Orion Dziewierzewo | 2-3 | KS Brzoza | 27 kwietnia, 14:00 |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 3-4 | LZS Grochowiska Księże | 27 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 16 - 4 maja |
LZS Palczyn | 3-2 | Iskra Zamość-Rynarzewo | 4 maja, 14:00 |
LZS Grochowiska Księże | 7-3 | Orion Dziewierzewo | 4 maja, 14:00 |
KS Brzoza | 2-0 | Orzeł Kcynia | 4 maja, 10:00 |
Zagłębie Piechcin | 0-3 | LZS Wielowieś | |
(wo) | |||
Zjednoczeni Chwaliszewo | 4-1 | Olimpia Dąbrowa | 4 maja, 15:00 |
Promień Szczepanowo | 2-1 | KS Łochowo | 4 maja, 16:30 |
Kolejka 17 - 11 maja |
Promień Szczepanowo | 1-4 | LZS Palczyn | 11 maja, 12:30 |
KS Łochowo | 1-0 | Zjednoczeni Chwaliszewo | 11 maja, 11:00 |
Olimpia Dąbrowa | 3-0 | Zagłębie Piechcin | |
(wo) | |||
LZS Wielowieś | 0-5 | KS Brzoza | 11 maja, 11:30 |
Orzeł Kcynia | 3-2 | LZS Grochowiska Księże | 11 maja, 17:30 |
Orion Dziewierzewo | 1-1 | Iskra Zamość-Rynarzewo | 11 maja, 14:00 |
Kolejka 18 - 18 maja |
LZS Palczyn | 3-1 | Orion Dziewierzewo | 18 maja, 14:00 |
w Pęchowie | |||
Iskra Zamość-Rynarzewo | 1-3 | Orzeł Kcynia | 18 maja, 15:00 |
LZS Grochowiska Księże | 7-2 | LZS Wielowieś | 18 maja, 14:00 |
KS Brzoza | 3-1 | Olimpia Dąbrowa | 18 maja, 13:30 |
Zagłębie Piechcin | 0-3 | KS Łochowo | |
(wo) | |||
Zjednoczeni Chwaliszewo | 4-1 | Promień Szczepanowo | 18 maja, 15:00 |
Kolejka 19 - 24-25 maja |
Zjednoczeni Chwaliszewo | 3-3 | LZS Palczyn | 25 maja, 15:00 |
Promień Szczepanowo | 3-0 | Zagłębie Piechcin | |
(wo) | |||
KS Łochowo | 0-3 | KS Brzoza | 25 maja, 11:00 |
Olimpia Dąbrowa | 7-1 | LZS Grochowiska Księże | 25 maja, 10:45 |
LZS Wielowieś | 1-3 | Iskra Zamość-Rynarzewo | 25 maja, 11:30 |
Orzeł Kcynia | 9-1 | Orion Dziewierzewo | 25 maja, 16:00 |
Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca |
LZS Palczyn | 1-0 | Orzeł Kcynia | 1 czerwca, 14:00 |
Orion Dziewierzewo | 3-1 | LZS Wielowieś | 1 czerwca, 14:00 |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 2-2 | Olimpia Dąbrowa | 1 czerwca, 15:00 |
LZS Grochowiska Księże | 5-0 | KS Łochowo | 1 czerwca, 14:00 |
KS Brzoza | 4-1 | Promień Szczepanowo | 1 czerwca, 13:30 |
Zagłębie Piechcin | 0-3 | Zjednoczeni Chwaliszewo | |
(wo) |
Kolejka 21 - 7-8 czerwca |
Zagłębie Piechcin | 0-3 | LZS Palczyn | |
(wo) | |||
Zjednoczeni Chwaliszewo | 1-2 | KS Brzoza | 8 czerwca, 15:00 |
Promień Szczepanowo | 3-8 | LZS Grochowiska Księże | 8 czerwca, 12:30 |
KS Łochowo | 2-5 | Iskra Zamość-Rynarzewo | 8 czerwca, 11:00 |
Olimpia Dąbrowa | 1-0 | Orion Dziewierzewo | 8 czerwca, 13:00 |
LZS Wielowieś | 0-13 | Orzeł Kcynia | 8 czerwca, 11:30 |
Kolejka 22 - 15 czerwca |
LZS Palczyn | 7-4 | LZS Wielowieś | 15 czerwca, 14:00 |
Orzeł Kcynia | 5-1 | Olimpia Dąbrowa | 15 czerwca, 16:00 |
Orion Dziewierzewo | 1-2 | KS Łochowo | 15 czerwca, 14:00 |
Iskra Zamość-Rynarzewo | 2-0 | Promień Szczepanowo | 15 czerwca, 15:00 |
LZS Grochowiska Księże | 1-5 | Zjednoczeni Chwaliszewo | 15 czerwca, 14:00 |
KS Brzoza | 3-0 | Zagłębie Piechcin | |
(wo) |
Klasa A 2007/2008 (Bydgoszcz I) |
Klasa A 2007/2008 (Bydgoszcz II) |
Klasa B 2007/2008 (Bydgoszcz I) |
Klasa B 2007/2008 (Bydgoszcz II) |
Klasa B 2007/2008 (Bydgoszcz IV) |
Klasa C 2007/2008 (Bydgoszcz I) |
Klasa C 2007/2008 (Bydgoszcz II) |
Klasa C 2007/2008 (Bydgoszcz III) |
Klasa C 2007/2008 (Bydgoszcz IV) |